Лого Hyundai

Hyundai Grandeur 2022

Hyundai Grandeur 2022 / Фото #0
2.5 GDI
198 л.с.
8-АКП
2WD
3.5 LPI
240 л.с.
8-АКП
2WD
3.5 GDI
300 л.с.
8-АКП
2WD
1.6 T-GDI HEV
230 л.с.
6-АКП
2WD
еще модификации ...

Hyundai Grandeur (Хюндай Грандер) - cедан класу «Е» із переднім або повним приводом. Сьоме покоління моделі вперше було представлено у жовтні 2022 року. Технічні подробиці автовиробник розкрив у листопаді того ж року. 

Майбутнє вже наступило! Саме така думка приходить у голову коли вперше дивишся на сьому генерацію седану Hyundai Grandeur. З іншого боку це якийсь «Cyberpunk»: супер технологічність поєднана з елементами минулого сторіччя. Втім якби там не було, дизайнери дотримувались сучасної стратегії бренду, але працюючи над інтер'єром черпали натхнення з першого Грандера 1986 року. 

Отже зовнішність. Все це ми в тому чи іному вигляді вже бачили на мінівені Staria. Суцільна світлова смуга попереду відповідає лише за денні ходові вогні - основний блок світла інтегровано у широкий гриль радітаорної решітки. А ось задня лінія відповідає за все: габарити, повторювачи поворотів, задній хід і т.д. 

Як було зазначено вище, інтер'єр є відсилкою до моделі із 80-х. І це помітно. Але виглядає це не застаріло, а досить стильно та сучасно. Дизайнери Hyundai не дарма «їдять свій хліб». Більш детально по техніці: два 12,3-дюймові екрани на передній панелі (цифрова панель приладів і мультимедійна система), є сканер відбитка пальця, яким автомобіль розпізнає водія, щоб завантажити його персональні налаштування, окремий дисплей на 10,25-дюймів є у кліматичної системи. 

В порівнянні зі своїм попередником, сьомий Грандер додав у розмірах: довжина - 5035 мм, ширина - 1880 мм, колісна база - 2895 мм. І хоч седан побудовано на той самій передньопривідній платформі, цього разу автомобіль може бути повнопривідним: трансмісія HTRAC з муфтою підключення задньої вісі йде у якості опції для версій із двигуном V6. 

Модифікована була і адаптивна підвіска від чого автомобіль залежно від дорожньої ситуації повинен ставати або більш комфортним або більш збитішим. 

До руху новий Hyundai Grandeur може приводити 2.5-літровий двигун (198 к.с. 248 Нм) або новий 3.5 V6 (300 к.с. 359 Нм) котрий прийшов на зміну 3.3 GDi. Дизеля можна не чекати, але у якості альтернативи корейці пропонують газову модифікацію V6 3.5 LPG на 240 к.с. і 314 Нм моменту. Усі три двигуни працюють у парі із 8-ступеневим гідротрансформатором виробництва концерну Hyunda-KIA. 

Окремо можна виділити гібрид - турбодвигун 1.6 (180 к.с. 265 Нм) та вмонтований у 6-ступеневий «автомат» електромотор на 60 к.с. і 264 Нм. Сумарна потужність - 230 сил. 

Оскільки Грандер є флагманом легкової лінійки Хюндай, то і оснащення в нього на рівні. Так, в оснащенні може використовуватись дорога шкіра Наппа, алюміній, натуральне дерево, усілякі можливі електронні помічники та преміальна аудіосистема Bose на 14 динаміків. 

Джерело: Hyndai-Grandeur.IfnoCar.ua

 

 

читать дальше

Конкуренты Hyundai Grandeur